Stačí tři kliky a můžete snadno zjistit, zda se v místě, kde potřebujete nachází sklad, který potřebujete. A rovnou prostory zajistit.

Už osmým rokem funguje portál Skladuj.cz , který zprostředkovává nabídku a poptávku po skladovacích prostorách. Jsme hrdí, že jsme jej přes osmi lety založili. Dnes patří společnosti 108 Agency.

V poslední době portál úspěšně zprostředkoval několik velkých projektù. Nedávno například vyhovující prostory pro společnost CS Cargo, která poskytuje kompletní služby v oblasti silniční, námořní, letecké a železniční dopravy a logistiky. V prùmyslové zóně Triangle v Žatci bude mít sklady o velikosti 1 600 čtverečních metrů.

Na pražské Harfě pak díky portálu našla skladovací prostory mezinárodní dopravní společnost Cyan Logistic. A například nové depo společnosti Expres Van, která je součástí přepravní společnosti FOFR, sídlí díky portálu nově v areálu Knotek v pražské Uhříněvsi.

Mezi největší nedávno uskutečněné transakce pak patří třeba výrobní a skladové prostory o velikosti 3 200 metrů čtverečních v pražské Uhříněvsi pro společnost BLK Servis.

Systém funguje jednoduše. Zájemce o prostory vyhledá vhodné nemovitosti v preferované lokalitě a může kontaktovat přímo poskytovatele pronájmu. Nebo může kontaktovat konzultanta Skladuj.cz, probrat s ním své požadavky a nechat si zpracovat přehled vhodných možností na míru.

Skladuj.cz poskytuje i nejrůznější doplňkové služby: konzultace ke komerčním realitám, analýzy trhu, marketingové služby, poradenství o optimálním vybavení skladů skladovými technologiemi nebo manipulaèní technikou.