Díky čemu můžete získat náskok před ostatními? Asi se shodneme, že klíčové jsou v dnešní době hlavně informace, informace a pak ještě jednou informace. Pokud chcete vědět, jakým směrem se ubírají aktuální trendy v logistice, neměli byste minout akci Efficient Logistics Forum 2014

Již třetí ročník tohoto logistického fóra se uskuteční 13. listopadu v Konferenčním centru Green Point v Praze 10. Toto setkání, které se zaměřuje na profesionály a znalce z oblasti logistiky, má na programu celou řadu zajímavých témat.

Především organizátoři slibují velkou diskuzi o strategické roli supply chain managementu, dále se budou věnovat tématu interní logistiky ve výrobních podnicích, ale nebude chybět ani trochu osobnější téma – tedy z oblasti personalistiky: diskutovat se totiž bude i o pohledu na logistiku jakožto nové a perspektivní povolání. Zkrátka nepřijde ani ten, kdo má rád technologie: na programu je totiž i otázka, jak využít počítačové simulace v našem oboru a jak řídit úzká místa v logistických procesech.

Mezi řečníky se na konferenci se svým pohledem na věc představí v hlavním panelu (s tématem Strategická role supply chain managementu) generální ředitel Logia Tomáš Formánek. Diskutovat s ním bude generální ředitel potravinářské společnosti Hamé Martin Štrupl, generální ředitel Grupo Antolin Turnov Pavel Zikmund a manažer logistiky Červa Export Import Tomáš Míka. Čekat můžete fundovanou debatu o trendech v logistice, ale také i příklady úspěšných českých firem, u kterých se dá právě v oblasti řízení dodavatelských řetězců inspirovat.

Koho zajímá hlavně oblast interní logistiky ve výrobních podnicích, může se těšit na přednášku Ondřeje Koňaríka, který má na starosti logistiku v Remaku.

Michal Šimon ze Západočeské univerzity společně s Michalem Poláškem ze společnosti Daikin Industries Czech Republic ukáží na konkrétních příkladech možnosti využití počítačových simulací v logistice. Na úzká místa v logistických procesech se zaměří Libor Siekela ze společnosti Schenker spolu s Tomášem Stöhrem z Escare. Martin Danisz ze společnosti Kardex představí moderní logistické technologie a Jaroslav Bazala z Logistické akademie nabídne nový pohled na povolání „logistik“. Celým fórem bude provázet moderátor Tomáš Průžek ze společnosti Czech Airlines Technics, kde působí jako procesní analytik.

Akci pořádá společnost top vision, specialista na firemní vzdělávání. Pro podrobný program konference i více informací se podívejte na tento odkaz