Do čtvrtého ročníku Logio konference ÚL16, která se koná 20. října v pražské La Fabrice, zbývá poslední týden. Co vás letos čeká? Dali jsme dohromady malé shrnutí.

Po loňském tématu zaměřeném na expanzi lokálních firem na globální trhy, jsme se letos rozhodli zaměřit více na firmy samotné.

Proč pyramida?

Přemýšlíte o tom, jak vést svou firmu? Aby ji neohrozily vnější faktory nebo i vlastní růst? Chcete vědět, jak dosáhnout dlouhodobé stability a naplnění nastavených cílů? Tak přijďte na ÚL16!

Stabilitu firmy v dnešní době určuje schopnost vyvážit tři základní manažerské elementy: data, tradici a intuici. Pokud se dokážete dívat na problémy a řešit je střídáním těchto třech optik, vaše firma bude mít stabilní základnu.

Snímek obrazovky 2016-10-12 v 14.35.42

 

Dlouhodobé cíle, nikoli krátkodobé zisky

Ale teprve účel dává firmě smysl. Čím výše má firma svůj účel postavený, tím stabilnější základnu pro jeho dosažení potřebuje. Sestavili jsme program plný inspirativních řečníků, od kterých se dozvíte, jak budovat stabilitu a dostat vaši firmu na vrchol.

Nabitý program

Na konferenci vystoupí například business intelligence analytik Marks&Spencer Martin Zeman, neurovědec Petr Kadlec nebo Filip Doušek s Vojtou Ročkem, kteří představí svůj nový startup Stories.

Smysluplné vyžití analytiky tak, aby data ve firmách pouze neležela ladem, předvedou Pavel Doležal s Petrem Šimečkem za podpory DataGirls z firmy Keboola. V programu se najde místo i pro představení úspěšných projektů Logio. Mezi nimi nebude chybět ani Vladimír Chára z Červa Group.

Tradici v našem programu reprezentuje Lukáš Němčík, manažer projektů COOP CZ, který je mimo jiné zodpovědný rozvoj společnosti směrem k podpoře lokální zaměstnanosti.

Zástupcem “smyslu” je pak Adam Podhola z iniciativy Zachraň jídlo, která svou kampaní na využití “Křivé zeleniny” učí české řetězce, zemědělce a domácnosti, jak neplýtvat potravinami. Jakožto jediný zástupce neziskového sektoru bude mluvit o tom, jak komplikované může být podnikat, bez ohledu na to, jak přínosný může být Váš cíl pro společnost jako celek.

Kompletní program naleznete na webu konference.

Přijďte networkovat

Kromě pestrého programu Vás čeká také prostor pro networking, kde budete mít možnost potkat manažery více než 70 předních firem jako například: Nestlé, Staropramen, Kofola, M&S, Lego,Plzeňský Prazdroj, Ahold, Unipetrol, Červa, Made group, ČEZ, Zeelandia, Modneléz a mnoho dalších včetně několika zástupců bankovního sektoru. To je pro nás důkazem, že ÚL dávno není “logistická konference”, ale událost, která propojuje business leadery napříč odvětvími.

Přijďte se přesvědčit sami. Díky velkému zájmu jsme navýšili kapacitu. Několik posledních míst ještě zbývá. Přihlašte se nyní, registrace končí tento týden.

Těšíme se na Vás 20.října v pražské La Fabrice.