Nedostupnost zboží pro zákazníka vaši firmu zbytečně připravuje o zisk. Na druhé straně držet vysoké zásoby ve snaze zajistit maximální uspokojení zákaznické poptávky není řešením, protože má často zcela stejný vliv na hospodářský výsledek.

 

Existuje tedy cesta, která firmě umožní najít rovnováhu mezi spokojeným zákazníkem při minimálních nákladech na zásoby? Ano, existuje. Jmenuje se Planning Wizard.

Planning Wizard je software určený pro automatizované řízení zásob – minimalizuje náklady na vaše zásoby. Zlepší jejich strukturu podle vašich priorit (zisk, obrat, frekvence nákupu) a zbaví vás nepotřebných ležáků na skladě.

Současně umí pracovat i s reálnou spolehlivostí výkonu konkrétních dodavatelů, takže budete mít vždy jistotu, že budete mít zboží k dispozici včas.

Planning Wizard dokáže také navrhovat podobu těch správných promo akcí a slev, které pro vás budou výdělečné. To a ještě mnohem více.

Ostatně přesvědčte se sami ve videu, nebo zde.

Nebo se podívejte, jaké výsledky v oblasti řízení zásob přinesl Planning Wizard našim klientům jako např. firmám Dr.Max, CERVA group, Zeelandia nebo GG tabak