V Logiu nepomáháme jenom firmám, ale i jinde, kde je to potřeba. Společně s kolegy ze společnosti Etnetera se nám podařilo vykouzlit úsměv na tváři 11leté Karolínky a splnit jí její sen.

Karolínka má svalovou hypotonii a dystrofii, takže je odkázaná na invalidní vozík. Se svým bratrem Filipem žije u babičky Daniely a dědečka Dalibora v Kopřivnici. Už od malička toužila podívat se do Paříže. Právě babička Daniela požádala o pomoc neziskovou organizaci Splněné dětské přání. A pak už to šlo rychle. Částku, kterou jsme v Logiu vybrali, firma navýšila na dvojnásobek.

Nezisková organizace Splněné dětské přání

Nezisková organizace vznikla v roce 2013, začala však plnit přání již o rok dříve, a to jako “projekt Splněné dětské přání” pod záštitou internetového média Kulturní servis Puls. Posláním neziskové organizace Splněné dětské přání je propojovat svět handicapovaných a nemocných lidí prostřednictvím pozitivních emočních zážitků. Smyslem je, aby načerpali energii a chuť k dalšímu vývoji a seberealizaci.

Organizace pozitivně motivuje rodinu k dalším rozvoji. Seznamuje se s novými lidmi, buduje přátelství a snaží se o znovuzačlenění do společnosti. Zdravým lidem se snaží organizace ukazovat, že žádný handicap není překážkou a jejich svět je plný mylných předsudků.